
ProfPartner Betonmortel - 25 kg
Productinformatie
Omschrijving
ProfPartner Betonmortel is een droge voorgemengde micro-betonmortel. Deze mortel is geschikt voor gewapende en ongewapende betonconstructies. Het wordt veel gebruikt voor het storten van vloeren en funderingen. Daarnaast is het ook geschikt voor het aanstorten van naden en sleuven in de prefabbouw, en het gieten van palen, afsluitingen, lintelen, sokkels en dekvloeren. Het kan zowel binnen als buiten worden toegepast. Deze mortel bestaat uit samengesteld Portlandcement, hoogovenslak, afgezeefd en hersamengesteld rivierzand en extra hulpstoffen. Je kunt de mortel 12 maanden bewaren in een droge originele verpakking.
Let op: deze betonmortel is niet geschikt voor metselwerk!
Kenmerken ProfPartner Betonmortel
- Sterkteklasse: C20/25;
- Voor binnen- en buitenwerk;
- Aanmaakwater: Circa 2,25 liter / 25 kg;
- Verwerkingstemperatuur: ≥ + 5° tot + 30°C;
- Verpakkingsinhoud: 25 kg droge mortel per zak;
- Geschikt voor diverse betonconstructies.
Specificaties
| Merk | ProfPartner |
|---|---|
| Type | Betonmortel |
| Afmeting | Maximale korrel: 10 mm |
| Gewicht | 25 kg per zak |
| Inhoud | 25 kg droge mortel |
| Verbruik | 25 kg geeft ca. 13 liter betonspecie. |
| Materiaal | Portlandcement, hoogovenslak, granulaten zand & toeslagstoffen |
| Verwerkingstemperatuur | Tussen 5°C en 30°C |
| Verwerkingstijd | 2 uur |
| Mengverhouding | Ca. 2,25 ltr/25 kg |
| Toepassing | Betonwerk binnen- en buiten |
| Herroepingsrecht | Uitgesloten i.v.m. beperkte houdbaarheid |
| EAN artikelnummer | 8718144359688 |
- Afhalen in overleg
- Boven € 2.000,- (incl. btw) gratis verzending!
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg

