De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Oud Hollandse Tegel 80x80x10 cm is een betontegel die opvalt dankzij zijn karakteristieke gaatjes in het oppervlak. Met een strak ontwerp passen deze tegels van ArtiStone moeiteloos in diverse tuinen. Combineer ze met andere formaten uit het Oud Hollandse Assortiment voor een echte unieke uitstraling. Gemaakt van beton en voorzien van een beschermende laag, zijn deze tegels minder vatbaar voor vuil en mos, wat het onderhoud aanzienlijk vereenvoudigt. Kies uit de drie verschillende afwerking om de perfecte look te creëren.
| Merk | ArtiStone |
|---|---|
| Productnaam | Oud Hollandse Tegel 80x80x10 cm |
| Afmeting | 80x80x10 cm |
| Lengte | 80 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Dikte | 10 cm |
| Besteleenheid | 0,64 m² per stuk |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Zonder Facet |
| Toepassing | Terras, pad en oprit |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, vorstbestendig |
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Deze tegels leg je op een normaal zandbed, maar hoe doe je dat? Volg ons advies op voor het mooiste resultaat!
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
