Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Oud Hollandse Tegel 200x50x10 cm van ArtiStone is een tijdloze tegel voor buiten. Het heeft een natuurlijke uitstraling en past bijna in elke tuin. De tegel is veelzijdig te gebruiken, zo is het perfect voor het realiseren van een groot terras of oprit. Daarnaast heeft de tegel een open structuur met een gladde onderkant. Daarnaast is de tegel voorzien van een beschermende laag, waardoor het gemakkelijk te onderhouden is.
| Merk | ArtiStone |
|---|---|
| Productnaam | Oud Hollandse Tegel 200x50x10 cm |
| Afmeting | 200x50x10 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Breedte | 50 cm |
| Dikte | 10 cm |
| Gewicht | 226 kg |
| Aantal per m² | 0,70 |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Zonder Facet |
| Toepassing | Tuinpad, terras en oprit |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, vorstbestendig |
Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Leer zelf tuintegels leggen met ons legplan in 5 stappen voor een strak terras of looppad!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
