De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Oud Hollandse Tegel 150x120x10 cm van ArtiStone is een uitstekende keuze voor elke tuin. Met zijn ruime formaat en natuurlijke uitstraling, vormt deze tegel overal een stijvolle toevoeging. Deze tegel is geschikt voor diverse toepassingen zoals het plaatsen als stapstenen in grind en voor het gebruik als oprittegel. De tegel is zorgvuldig ontworpen met een ruwe bovenkant en een gladde onderkant. Wat zorgt voor een optimale grip en stabiliteit. Bovendien is de tegel behandeld met een beschermende laag die de groei van vuil, mos en algen verminderd.
| Merk | ArtiStone |
|---|---|
| Productnaam | Oud Hollandse Tegel 150x120x10 cm |
| Afmeting | 150x120x10 cm |
| Lengte | 150 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Dikte | 10 cm |
| Gewicht | 407 kg |
| Aantal per m² | 0,56 |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Zonder Facet |
| Toepassing | Tuinpad, terras en oprit |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, vorstbestendig |
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Deze tegels leg je op een normaal zandbed, maar hoe doe je dat? Volg ons advies op voor het mooiste resultaat!
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
