Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Oud Hollandse Tegel 100x100x12 cm van ArtiStone is een fraaie toevoeging aan elke tuin. Het is een karakteristieke tuintegel met een open structuur, wat betekent dat het tegeloppervlak kleine gaatjes heeft. Deze tegel kan voor diverse projecten worden gebruikt, zo is het geschikt voor een terras, maar ook voor het creëren van tuinpaden of trappen. Bovendien is het voorzien van een beschermende laag, waardoor de kans op vuil en mos wordt verminderd. Hierdoor is het zeer eenvoudig te onderhouden. Je kunt de tegel verkrijgen in drie verschillende kleuren.
| Merk | ArtiStone |
|---|---|
| Productnaam | Oud Hollandse Tegel 100x100x12 cm |
| Afmeting | 100x100x12 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Dikte | 12 cm |
| Gewicht | 272 kg |
| Aantal per m² | 1 |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Zonder Facet |
| Toepassing | Tuinpad, trap, terras en oprit |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, vorstbestendig |
Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Leer zelf tuintegels leggen met ons legplan in 5 stappen voor een strak terras of looppad!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
