Maak van de stapelblokken een border, bloembak of zitgelegenheid! Lees hier hoe je het verlijmt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Oud Hollandse Betonbiels 12x20x100 cm is een betonbiels van ArtiStone. Het heeft een open structuur met een basaltachtige uitstraling en een gladde onderkant. Betonbielzen kunnen op verschillende manieren worden gebruikt. Als je ze horizontaal plaatst, kun je een muur of een rand creëren om bijvoorbeeld een border af te bakenen. Bij verticaal gebruik kun je de Oud Hollandse biels als een palissade inzetten. Omdat ze deel uitmaken van het Oud Hollandse assortiment, kun je ze eindeloos combineren in dezelfde structuur en kleur, waardoor je een fraai geheel kunt creëren.
| Merk | ArtiStone |
|---|---|
| Productnaam | Oud Hollandse Betonbiels 12x20x100 cm |
| Afmeting | 12x20x100 cm |
| Dikte | 12 cm |
| Gewicht | 54 kg |
| Materiaal | Beton |
| Toepassing | Muurelementen |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Vorstbestendig, stroef, onderhoudsvriendelijk |
Maak van de stapelblokken een border, bloembak of zitgelegenheid! Lees hier hoe je het verlijmt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
