Maak van de stapelblokken een border, bloembak of zitgelegenheid! Lees hier hoe je het verlijmt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Linia Excellence Getrommeld 12x12x60 zijn vervaardigd uit beton en geschikt voor diverse tuinconstructies. Zo creëer je eenvoudig bloembakken, perkjes en borderranden, vang je hoogteverschillen op in de tuin of bouw je stevige muurtjes. Deze stapelblokken hebben een getrommeld oppervlak, wat zorgt voor een extra authentieke uitstraling. Hierdoor passen de stenen goed in tuinen met een landelijke uitstraling. Deze blokken zijn ook verkrijgbaar in een strakke uitvoering.
| Merk | Excluton |
|---|---|
| Productnaam | Linia Palissaden |
| Afmeting | 12x12x60 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 12 cm |
| Dikte | 12 cm |
| Gewicht | 18,35 kg per stuk |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Muurelementen |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Vorstbestendig |
Maak van de stapelblokken een border, bloembak of zitgelegenheid! Lees hier hoe je het verlijmt!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
