Hier vind je een handig overzicht van het aantal dakpannen per m² en hoe je dit zelf kunt berekenen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Koramic Leipan 301 Halve Gevelpan Rechts is één van de vele hulpstuk van Wienerberger toebehorend tot de Leipan 301 serie. De Leipan 301 serie is zeer geschikt voor restauratiewerken, maar natuurlijk ook voor nieuwbouw. Dit model werd in de Middeleeuwen grootschalig toegepast, maar is tegenwoordig ook een welbekende dakpan. Dit hulpstuk van Wienerberger komt zeer van pas wanneer je de wind geen kans bij de kopgevel wilt geven om de dakpannen op te tillen. Door deze dakpan aan de rechterkant van het dak over de gevel te laten hangen en vervolgens vast te schroeven met dakpanschroeven aan de tengels voorkom je schade aan je dak. Uiteraard biedt Sleiderink ook de Koramic Leipan 301 Halve Gevelpan Links aan, voor de linkerkant van het dak.
| Merk | Wienerberger Koramic |
|---|---|
| Serie | Leipan 301 |
| Dekkende breedte | 70 mm |
| Latafstand | 90 - 110 mm |
| Minimale dakhelling | 40˚ |
| Fabrikant | Wienerberger |
| Type | Halve Gevelpan Rechts |
| Materiaal | Keramisch |
| Gewicht | Gemiddeld 1,289 kg per dakpan |
| Garantie | 30 jaar |
| Herroepingsrecht | Uitgesloten i.v.m. speciale productie (maatwerk) |
Hier vind je een handig overzicht van het aantal dakpannen per m² en hoe je dit zelf kunt berekenen!
Voorkom lekkages en energiekosten: lees nu wanneer je dakpannen moet vervangen!
Wil je een realistisch budget voor je dak? Ontdek de gemiddelde prijzen per stuk en per m² voor alle soorten dakpannen!
Beton, keramisch, hol, vlak, gesmoord en meer: welke past bij jouw project? Wij leggen het uit!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
