
Airtec Combiprofiel 1000 x 125 mm - zwart
Productinformatie
Omschrijving
Het Airtec Combiprofiel 1000 x 125 mm - zwart zorgt voor voldoende ventilatie in de dakspouw en weert vogels en klein ongedierte uit de dakspouw. Daarnaast beschermt het profiel het dakbeschot of de dakplaat tegen opspattend water uit de dakgoot. Naast de verschillende functionaliteiten is bij het Airtec Combiprofiel rekening gehouden met voorzieningen voor gootbeugels en is het product bijzonder goed nestbaar. Dit levert logistiek een enorm voordeel op, niet alleen in een magazijn maar ook in de bestelbus en op het dak.
Kenmerken Airtec Combiprofiel 1000 x 125 mm - zwart
- Geschikt voor; vogelschroot, ventilerende panlat en onderpanprofiel
- Voldoende ventilatie
- Weert vogels en klein ongedierte uit de dakspouw
Specificaties
| Merk | Ubbink |
|---|---|
| Type | Airtec Combiprofiel |
| Afmeting | 1000x125 mm |
| Lengte | 1085 mm |
| Breedte | 247.9 mm |
| Gewicht | 0,37 kg |
| Materiaal | PP |
| Kleur | Zwart |
| Toepassing | Dakvoetconstructie |
| EAN artikelnummer | 8713645012049 |
- Afhalen in overleg
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
