Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Inviso Boordsteen 6x20x100 is een ontzichtbare opsluitband van Marlux. Deze opsluitband verdwijnt zodra de beplanting volgroeid is, ideaal wanneer je niet houdt van een zichtbare boord. Opsluitbanden worden gebruikt voor het netjes afscheiden van je bestrating en beplanting, wat zorgt voor een strak afgewerkt resultaat. Daarnaast zorgen deze banden ervoor dat je bestrating niet verschuift of verzakt. Deze marlux boordstenen hebben een lengte van één meter en zijn beschikbaar in de kleur grijs.
| Merk | Marlux |
|---|---|
| Productnaam | Inviso Boordsteen 6x20x100 |
| Kleur | Grijs |
| Afmeting | 100 x 6 x 20 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 6 cm |
| Hoogte | 20 cm |
| Gewicht | 23 kg per stuk |
| Besteleenheid | Per stuk |
| Materiaal | Beton |
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
