
In-Lite Disc Pendant 12V
Productinformatie
Omschrijving
De In-Lite Disc Pendant 12V is de variant op de In-Lite Disc Pendant 100-230V hanglamp. Deze hanglamp gaat in tegenstelling tot de andere hanglamp vele malen langer mee en is ook nog eens een stuk duurzamer. Daarentegen heeft deze lamp wel een transformator nodig, omdat het werkt op een elektische spanning van 12V en er normaliter 220/230V uit de stopcontacten van huizen komt.
De In-Lite Disc Pendant 12V vereist verder geen noodzakelijke accessoires om bij te bestellen. Het is dus mogelijk deze lamp met de bijgeleverde trekontlastingen regelrecht aan het plafond te monteren.
Kies de juiste transformator voor de In-Lite Disc Pendant 12V
De juiste transformator kiezen is erg belangrijk voor deze hanglamp. De volgende transormatoren hebben allemaal wel een maximum, wat betreft de totale installatiewaarde van het lichtplan.
Specificaties
| Merk | In-Lite |
|---|---|
| Productnaam | Disc Pendant 12V |
| Kleur | Zwart |
| Spanning | 12V |
| Vermogen | 3W |
| Diameter | 200 mm |
| Installatiewaarde | 4,9VA |
| Lichtbron | LED |
| Branduren | 25000 |
| Licht type | Diffuus |
| Dimbaar | Ja |
| Lichtbereik | 3 m |
| Lichtkleur | Warm white |
| Lichtrichting | Naar beneden |
| Kleurtemperatuur | 2900K |
| IP Klasse | IP-55 |
| Energielabel | G |
| Lens | Polycarbonaat |
| Behuizing | Aluminium |
| EAN artikelnummer | 8717051005015 |
- Rechtstreeks geleverd vanaf de fabriek
- In Lite: Gratis verzending vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
