
In-Lite Disc Pendant 100-230V
Productinformatie
Omschrijving
De In-Lite Disc Pendant 100-230V is een hanglamp welke sfeer geeft onder bijvoorbeeld overkappingen en pergola's. Deze hanglamp is enkelvoudig of meervoudig te monteren aan de bovenconstructie met de In-Lite Disc Base Triple (2 of 3 hanglampen). Deze voetstukken dienen wel apart te worden meebesteld. Daarnaast is deze hanglamp eenvoudig te dimmen door de geïntegreerde dimfunctie, wanneer je de hand onder de lamp houdt.
Deze hanglamp is in feite hetzelfde als de In-Lite Disc Pendant 12V, maar vereist meer spanning. Hierdoor is het niet nodig een transformator tussen het stroompunt en de lamp aan te brengen. De gebruikelijke woning heeft stroompunten met 220/230V waar deze hanglamp dus regelrecht op aan te sluiten is. Het nadeel hiervan is alleen dat deze lampen korter meegaan en dus minder duurzaam zijn dan de 12V lampen.
Kenmerken van de In-Lite Disc Pendant 100-230V
- Deze hanglamp heeft een aluminium behuizing met een zwarte FCBV coating
- De In-Lite Disc Pendant 100-230V is handmatig dimbaar
Specificaties
| Merk | In-Lite |
|---|---|
| Productnaam | Disc Pendant 100-230V |
| Kleur | Zwart |
| Spanning | 100-230V |
| Vermogen | 4,5W |
| Diameter | 200 mm |
| Installatiewaarde | 11,8VA |
| Lichtbron | LED |
| Branduren | 25000 |
| Licht type | Diffuus |
| Dimbaar | Ja |
| Lichtbereik | 3 m |
| Lichtkleur | Warm white |
| Lichtrichting | Naar beneden |
| Kleurtemperatuur | 2900K |
| IP Klasse | IP-55 |
| Energielabel | G |
| Lens | Polycarbonaat |
| Behuizing | Aluminium |
| EAN artikelnummer | 8717051005039 |
- Rechtstreeks geleverd vanaf de fabriek
- In Lite: Gratis verzending vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
