
In-Lite Disc Wall 100-230V
Productinformatie
Omschrijving
De In-Lite Disc Wall 100-230V is een speciaal ontwikkeld wandarmatuur welke aangesloten kan worden op een 230V stroompunt. De standaard In-Lite Disc Light Head is alleen geschikt voor 12V stroompunten. Deze wandlamp geeft een rondomschijnend lichtbeeld, waarmee je een sfeervolle tuin creëert. Let wel op: de In-Lite Disc Base dient wel apart te worden meebesteld. Anders is het namelijk niet mogelijk deze armatuur aan de wand te monteren.
Kenmerken van de In-Lite Disc Wall 100-230V
- Deze wandlamp heeft een diameter van 200 mm
- Deze wandarmatuur heeft een aluminium behuizing met een zwarte FCBV coating
Specificaties
| Merk | In-Lite |
|---|---|
| Productnaam | Disc Wall 100-230V |
| Kleur | Zwart |
| Spanning | 100-230V |
| Vermogen | 4,5W |
| Diameter | 200 mm |
| Installatiewaarde | 4,7VA |
| Lichtbron | LED |
| Branduren | 25000 |
| Licht type | Direct |
| Dimbaar | Ja |
| Lichthoek | 104° |
| Lichtbereik | 3 m |
| Lichtkleur | Warm White |
| Lichtrichting | Rondom |
| Kleurtemperatuur | 2900K |
| IP Klasse | IP-55 |
| Energielabel | G |
| Lens | Polycarbonaat |
| Behuizing | Aluminium |
| EAN artikelnummer | 8717051005053 |
- Rechtstreeks geleverd vanaf de fabriek
- In Lite: Gratis verzending vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
