Met de juiste tape voorkom je vochtproblemen, warmteverlies en schade aan je constructie.
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Gewapende Dampremmende Folie is een 3-laags, gewapende en transparante damp-remmende folie. De gewapende folie dient aan de binnenzijde (de warme zijde) van het isolatiemateriaal in gevelconstructies te worden toegepast. De folie is als damp-remmende folie geschikt voor geïsoleerde gebouwen die behoren tot klimaatklassen 2 en 3, zoals woningen, kantoren en winkels. De gewapende folie kan ook worden toegepast onder afwerkvloeren en voor het tijdelijk dichtmaken van raam- en deursparingen tijdens nieuwbouw en bij schade aan ramen. De gewapende folie is met een wapeningsnet versterkt. Zorg voor een minimale overlap van 10cm.
Opzoek naar bijpassende Tape? Deze zijn geschikt:
Gewapende Aluminium Tape: Voor het af plakken van naden en overlappen.
HPX Airtight Flex Tape Groen: Voor het bedekken en verlijmen van overlappingen.
HPX Airtight UV: Voor het verlijmen en bedekken van overlappingen.
Deze folie is als damp-remmende folie geschikt voor geïsoleerde gebouwen die behoren tot klimaatklassen 2 en 3, zoals woningen kantoren en winkels en dergelijke. Multibar standard+ is met een wapeningsnet versterkt om scheuren te voorkomen.
| Merk | Ubbink |
|---|---|
| Type | Gewapende Folie |
| Toepassingsgebied | Gevel (Warme zijde) |
| Waterdichtheid | Waterdicht Damp-Remmend |
| Wapening | Gewapend |
| UV bestendigheid | 2 maanden |
| Dikte | 0,17 mm |
| Kleur | Doorzichtig |
| Aantal lagen | 3 lagen |
| Materiaal | HDPE |
| Temperatuurbestendigheid | - 40 ºC / + 80 ºC |
| W Klasse | Klasse W1 |
| SD Waarde | 10 m (damp-remmend) |
| Scheursterkte - Breedte | 140 N / 200 mm |
| Scheursterkte - Lengte | 160 N / 200 mm |
| Treksterkte - Breedte | 200 N / 50 mm |
| Treksterkte - Lengte | 220 N / 50 mm |
Met de juiste tape voorkom je vochtproblemen, warmteverlies en schade aan je constructie.
Er zijn verschillende varianten folies beschikbaar. We leggen je graag uit welke jij moet hebben voor jouw project!
Twee veelgebruikte folies vanwege de dampspanning. Wanneer kies je voor welke folie?
Het gebruik van folie is essentieel bij isolatieprojecten. Bekijk en lees hier waarom je het moet toepassen!
Onder dakpannen kun je verschillende soorten folies toepassen. Welke het beste voor jouw project is lees je hier!
aanbevolen of vergelijkbare producten bij het product dat ik zoek zou de webshop verbeteren.
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
