Ontdek hoeveel lijm je nodig hebt en volg onze handige tips en richtlijnen voor het verlijmen van kalkzandsteen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Het GB Dilatatie-anker 175x22 Verzinkt is een geperforeerde, platte lijmstrip die speciaal is ontworpen voor het verbinden van kalkzandsteen elementen, blokken of stenen bij een dilatatievoeg. Dit anker zorgt voor een betrouwbare koppeling tussen muurdelen aan weerszijden van een verticale dilatatie, bijvoorbeeld wanneer nieuwbouw aansluit op bestaande bouw. Je verwerkt het anker horizontaal in het metselwerk of lijmwerk van de gevel. Dankzij de flexibiliteit in het knikpunt van de voeg kan het anker meebewegen met de werking van de constructie, zonder zijn verankerende functie te verliezen. Hierdoor worden spanningen in de muur opgevangen en scheurvorming voorkomen. Het anker is vervaardigd uit sendzimir verzinkt staal en biedt een goede bescherming tegen corrosie.
Met een lengte van 175 mm, breedte van 22 mm en dikte van 0,7 mm is het geschikt voor diverse toepassingen in de gevelbouw. Het gatenpatroon (4/4 en 6/7 mm) maakt het geschikt voor gebruik met verschillende bevestigingsmiddelen.
| Merk | GB (Gebr. Bodegraven) |
|---|---|
| Type | Dilatatie anker |
| Afmeting | 175x22x0,7 mm |
| Lengte | 175 mm |
| Breedte | 22 mm |
| Dikte | 0,7 mm |
| Kenmerken | Gatenpatroon: 4/4-6/7 |
| Materiaal | SV (Sendzimir verzinkt) |
| Toepassing | Verbindt muurdelen en vangt uitzetting op |
| EAN artikelnummer | 8714318042936 |
Ontdek hoeveel lijm je nodig hebt en volg onze handige tips en richtlijnen voor het verlijmen van kalkzandsteen!
Handige stappen en tips voor iedereen die zelf een kalkzandsteenmuur of -wand wil metselen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
