Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De 60Plus Soft Comfort WF 20x5x7 zijn hoogwaardige klinkers uitde Soft Comfort serie van Excluton. Deze betonklinkers hebben een handig formaat en zijn licht van gewicht, waardoor ze eenvoudig te verwerken zijn in verschillende legverbanden. De stenen hebben een vlakke toplaag en zijn hierdoor geschikt voor strakke, moderne tuinen. Je kunt ze gebruiken voor het realiseren van een stijlvol terras, tuinpad of oprit. Ze zijn voorzien van een stroef oppervlak dat veel grip en stabiliteit biedt. Bovendien zijn alle stenen vorstbestendig en geïmpregneerd met een beschermlaag, waardoor ze vuil, mos en algenwerend zijn. Dit zorgt voor een duurzame, onderhoudsvriendelijke bestrating.
| Merk | Excluton |
|---|---|
| Productnaam | 60Plus Soft Comfort WF 20x5x7 cm |
| Afmeting | 20x5x7 cm |
| Dikte | 7 cm |
| Gewicht | 150 kg per m2 |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Geïmpregneerd en geborsteld |
| Toepassing | Terras, Pad en Oprit |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Mos en algenremmend, onderhoudsvriendelijk, lichtgewicht |
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!