In dit artikel lees je alles over de kwaliteitsklasse per plaatmateriaal.
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Elliottis Pine Underlayment Halve Plaat 9 mm 2440x610 Rechte Kant is een voordelige en sterke plaat die voor diverse toepassingen binnenshuis kan worden gebruikt. Dit plaatmateriaal is gemaakt van Pinus radiata, ook wel bekend als Monterey Pine, en heeft een C+/C-kwaliteit. Dit betekent dat de plaat aan de voorzijde licht geschuurd is en kwastgaten toegestaan zijn. De achterzijde is onbehandeld.
| Merk | Geen Merk |
|---|---|
| Plaatsoort | Underlayment |
| Kwaliteit | C+/C |
| Keurmerk | FSC Mix 70% |
| Afwerking | Rechte kanten |
| Werkende Maat | 2440x1200 mm |
| Dikte | 9 mm |
| Lengte | 2440 mm |
| Breedte | 610 mm |
| Oppervlakte | 1,49 m² per plaat |
| Kenmerken | Eenmansplaat |
| Toepassing | o.a. als vloerplaat en als dakbeschot |
In dit artikel lees je alles over de kwaliteitsklasse per plaatmateriaal.
Twee veelgebruikte platen voor diverse projecten. Wanneer kies je voor welk product?
Underlayment wordt voor veel toepassingen gebruikt, maar wanneer kies je welke plaat? Wij leggen het je uit!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de ontvangst én de verwerking van hout- en plaatmaterialen!
Er zijn verschillende varianten folies beschikbaar. We leggen je graag uit welke jij moet hebben voor jouw project!
Een productvergelijking tussen twee vergelijkbare platen. Wanneer kies je voor welk product?
Wij leggen je eenvoudig álles uit over underlayment, de diverse soorten én de verschillen met ander plaatmateriaal!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!