Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Cerasun 3+1 60x60x4 cm is een unieke keramische tuintegel, bestaande uit een basislaag van 3 centimeter beton en een keramische toplaag van 1 centimeter. Deze bijzondere samenstelling maakt de tegel duurzaam, stevig en zeer onderhoudsarm. De keramische toplaag zorgt voor een luxe uitstraling en is makkelijk schoon te houden, terwijl de betonnen onderlaag extra stevigheid en stabiliteit biedt.
In tegenstelling tot volledig keramische tegels hoeven de Cerasun tegels niet op een cementgebonden ondergrond te worden gelegd. Deze 60x60 tegels hebben een hoog gewicht, waardoor ze met een flexibele, waterdoorlatende voeg kunnen worden geplaatst. Dit vermindert onderhoud, zoals het reinigen van voegen en het verwijderen van onkruid. Bovendien worden Cerasun tegels geleverd met 2 mm afstandhouders om schade tijdens het transport te voorkomen. De tegels zijn verkrijgbaar in verschillende afmetingen, zoals 30x60 cm, 40x80 cm, 60x60 cm en 80x80 cm.
Zorg er bij het bestellen van deze keramische tegels met betonnen onderlaag voor dat er 6 - 12% extra bijbesteld wordt in verband met breuk -en snijverlies.
| Merk | Redsun |
|---|---|
| Productnaam | Cerasun |
| Afmeting | 60x60 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Dikte | 4 cm |
| Materiaal | Keramiek en beton |
| Toepassing | Terras en Pad |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, UV-bestendig, krasvrij, verwerkingsgemak |
Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Leer zelf tuintegels leggen met ons legplan in 5 stappen voor een strak terras of looppad!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
