Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
Caprice Merlot Handvorm Waalformaat zijn zwarte gevelstenen met bezande oppervlaktes, geproduceerd door Caprice. De zwarte kleur met de lichte kleurschakeringen voorziet de steen van een eigentijdse uitstraling. Zo krijgt iedere gevel een modern karakter met een fraaie afwerking. De handvorm textuur veroorzaakt de nerven in de aanzichten van de stenen, waardoor de steen lijkt te ademen!
| Merk | Caprice |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Merlot |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 12,5 N/mm² |
| Fabriek | Caprice Steenfabrieken |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Gewicht | 1,8 kg per steen |
| Verpakkingsinhoud | 396 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
