Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
Caprice Bromo Handvorm Waalformaat is één van de vele gevelstenen van gevelstenenproducent Caprice. De grijze kleur met de de vele kleurnuances zorgt voor een eigentijdse beleving en een stoer effect. Tevens bezorgt de gesinterde metselsteen voor een eigentijds en stoer karakter bij iedere gevel. Verder zijn gesinterde stenen minder gevoelig voor vocht, wat de isolering kan bevoordelen. Caprice maakt bij de productie van de stenen gebruik van een uitgekend mengsel aan rivierkleien en Eifel- en Westerwaldklei.
| Merk | Caprice |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Bromo |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 15 N/mm² |
| Fabriek | Caprice Steenfabrieken |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Verpakkingsinhoud | 396 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
