
Aco Hexa Slotline Sleufgoot Zwart
Productinformatie
Omschrijving
De Aco Hexa Slotline Sleufgoot Zwart is een handig gootsysteem wanneer je een afwateringssysteem in je bestrating wilt. Hiermee voorkom je waterplassen op bijvoorbeeld je terras of oprit. Dankzij de smalle sleuf van 17 mm breed, is de watergoot nauwelijks zichtbaar en heeft het een minimalistisch design. De goot bestaat uit 2 delen. Allereerst heb je de goot zelf, welke een meter lang is. Deze goot is niet zichtbaar en ligt onder de bestrating. Daarnaast hoort bij iedere goot 2 opzetstukken van beide een halve meter lang. Deze opzetstukken zijn de sleuven, welke duidelijk zichtbaar in je bestrating komen. De opzetstukken/sleuven dien je op de goot te plaatsen. Vergeet niet om een inspectie-element mee te bestellen, waarmee je namelijk verstoppingen in je goot voorkomt.
De schachthoogte van de sleuf bedraagt 6 cm. Hierdoor is het mogelijk om bestrating tot een dikte van 5 cm direct tegen de sleuf aan te sluiten zonder de steen te slijpen.
Kenmerken van de Aco Hexa Slotline Sleufgoot Zwart
- De lengte van de goot bedraagt 1000 mm (alleen in te korten per 500 mm)
- De lengte van de meegeleverde opzetelementen (sleuven) bedragen 500 mm, waarvan er per bestelling twee worden meegeleverd
- De goot is 12,9 cm breed
Specificaties
| Merk | ACO |
|---|---|
| Productnaam | Aco Hexa Slotline Goot Zwart |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 1000 mm |
| Breedte | 129 mm |
| Hoogte | 146 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Toepassing | Drainage |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus, geschikt voor belasting met auto's |
| EAN artikelnummer | 4002626657039 |
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
