Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Oud Hollandse Zwembadrand 100x40x5 cm is een betonnen zwembadrand van ArtiStone. Met deze rand zorg je voor een strakke aansluiting naar het zwembad. De rand is verkrijgbaar met een bijpassend hoekstuk, waardoor je een strakke afwerking krijgt. Daarnaast is de rand gewapend en heeft het één ronde zijkant. Dit product is in diverse kleuren beschikbaar.
| Merk | ArtiStone |
|---|---|
| Productnaam | Oud Hollandse Zwembadrand 100x40x5 cm |
| Afmeting | 100x40x5 cm |
| Lengte | 100 |
| Breedte | 40 |
| Dikte | 5 cm |
| Materiaal | Beton |
| Toepassing | Zwembadrand & vijverrand |
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Wat zijn oerplekken, hoe ontstaat het en wat kun je doen tegen deze roestkleurige plekken? Lees het hier!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
