Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Oud Hollandse Zwembadrand Hoekstuk 90° 100x40x5 cm is een betonnen zwembadrand hoekstuk van ArtiStone. Combineer dit hoekstuk met de zwembadrand en zorg voor een strakke afwerking rondom het zwembad. Dit hoekstuk is gewapend en heeft één ronde zijkant. Daarnaast is het te verkijgen in diverse kleuren.
| Merk | ArtiStone |
|---|---|
| Productnaam | Oud Hollandse Zwembadrand Hoekstuk 90° 100x40x5 cm |
| Afmeting | 100x40x5 cm |
| Lengte | 100 |
| Breedte | 40 |
| Dikte | 5 cm |
| Gewicht | 31 kg |
| Besteleenheid | Per stuk |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Afgeronde kant (1 zijde) |
| Toepassing | Zwembadrand & vijverrand |
| Kenmerken | Hoekstuk van 90° |
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Wat zijn oerplekken, hoe ontstaat het en wat kun je doen tegen deze roestkleurige plekken? Lees het hier!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
