
Woodies Ultimate 5x120 Verzinkt (100 stuks)
Productinformatie
Omschrijving
Woodies Ultimate 5x120 Verzinkt (100 stuks) zijn houtschroeven waarvan je een professioneel eindresultaat mag verwachten. Deze schroeven voldoen aan alle eisen en zijn daarnaast ijzersterk. De schroeven zijn voorzien van een laagje zink. Hierdoor kunnen ze wel gaan roesten maar kunnen ze erg goed tegen corrosie. Verzinkte schroeven zijn veel sterker dan RVS schroeven. Hierdoor worden deze spaanplaatschroeven veelal gebruikt bij binnenbevestigingen. De schroef is redelijk lang en heeft een scherp boorpunt, waardoor de schroef zich direct in het hout zal grijpen. Voorboren is hierdoor overbodig. Onder de verzonken kop van de schroef zitten freesribben, waardoor de schroeven perfect zullen verzinken in het te bevestigen hout.
Kenmerken van de Woodies Ultimate 5x120 Verzinkt (100 stuks)
- De schroeven worden geleverd in verpakkingen per 100 schroeven
- Iedere verpakking beschikt over een bijbehorend T20 bitje
- De lengte van het schroefdraad bedraagt 70 mm
Specificaties
| Merk | Woodies |
|---|---|
| Afmeting | 5 x 120 mm |
| Schroefdikte | 5 mm |
| Schroeflengte | 120 mm |
| Draadlengte | 70 mm |
| Schroefkop | Verzonken kop |
| Schroefdraad | Deeldraad |
| Bitje | T20 |
| Kwaliteit | Verzinkt |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering | Zelfborend |
| Verpakkingsinhoud | 100 stuks |
| Artikelnummer | 61550641 |
| EAN artikelnummer | 8712061024131 |
- Afhalen in overleg
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
