
Woodies Ultimate 4,5x70 Verzinkt (200 stuks)
Productinformatie
Omschrijving
Woodies Ultimate 4,5x70 Verzinkt (200 stuks) zijn houtschroeven welke geschikt zijn voor bijna alle bevestigingen. Ben je op zoek naar bevestigingsmateriaal voor hout of plaatmaterialen? Dan ben je bij deze spaanplaatschroeven aan het juiste adres. De schroeven zijn gemaakt van gehard staal en zijn daarnaast voorzien van een verzinkte coating. De schroeven bestaan niet uit RVS en zijn hierdoor niet geschikt voor bevestigingen van je bijvoorbeeld je carport of buitenoverkapping. Daarentegen zijn deze schroeven wel erg geschikt voor binnenbevestigingen.
Eigenschappen van de Woodies Ultimate 4,5x70 Verzinkt (200 stuks)
- De schroeven hebben een verzonken kop
- Gebruik bitmaat T20 om de schroeven in te draaien
- Iedere verpakking bestaat uit 200 schroeven en een bijbehorend bitje
Specificaties
| Merk | Woodies |
|---|---|
| Afmeting | 4,5 x 70 mm |
| Schroefdikte | 4,5 mm |
| Schroeflengte | 70 mm |
| Draadlengte | 40 mm |
| Schroefkop | Verzonken kop |
| Schroefdraad | Deeldraad |
| Bitje | T20 |
| Kwaliteit | Verzinkt |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering | Zelfborend |
| Verpakkingsinhoud | 200 stuks |
| Artikelnummer | 61545481 |
| EAN artikelnummer | 8712061038695 |
- Afhalen in overleg
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
