Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Wienerberger Varia Wasserstrich Getrommeld Waalformaat UWF60 is een gebakken klinker uit de Classica serie, die zich onderscheidt door haar klassieke en tijdloze uitstraling. Deze klinker heeft een onderhoudsvriendelijk karakter en is van zeer hoge kwaliteit.
Daarnaast heeft de Wienerberger Varia Wasserstrich Getrommeld Waalformaat UWF60 het DUBO-keurmerk. Dit houdt in dat deze baksteen tot de meest milieuvriendelijke keuze behoort.
De Wienerberger Varia Wasserstrich Getrommeld Waalformaat UWF60 is een gebakken klinker, in de volksmond ook wel straatbakstenen genoemd. Deze klinkers worden gemaakt van gebakken materiaal en worden toegepast in straatwerken.
Deze specifieke straatbaksteen is getrommeld en geeft uw tuin of terras dus een sfeervolle en klassieke uitstraling. In een m² gaan ongeveer 98 waalformaat klinkers.
Straatbakstenen kunnen in verschillende patronen neergelegd worden. Het patroon dat u kiest, heeft invloed op de stabiliteit van de bestrating. Daarnaast bepaalt dit het aanzicht van het straatwerk. Veel gebruikte verbanden zijn: Halfsteenverband, Keperverband, Elleboogverband en Blokverband.

| Merk | Wienerberger Bestrating |
|---|---|
| Productnaam | Wienerberger Varia Wasserstrich Getrommeld Waalformaat UWF60 |
| Kleur | Geel rood bont onbezand |
| Afmeting | 20x5x6 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Aantal per m² | Circa 98 stuks per m² (1040 stuks/10,61 m² per pallet) |
| Besteleenheid | Per laag á 0,82 m² |
| Materiaal | Gebakken |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Terras, pad |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
