Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger Supraton Getrommeld Waalformaat UWF60 komt uit de tijdloze Vida-serie. Deze gebakken klinker is van zeer hoge kwaliteit en onderhoudsvriendelijk. Door de jaren heen verkleurt deze klinker niet en krijgt het juist een intensievere kleur, wat zorgt voor een sfeervolle uitstraling. Je kunt deze klinkers gebruiken voor het realiseren van een stijlvol oprit, terras of tuinpad. Deze klinkers beschikken over het DUBO-keurmerk, wat het een van de meest milieuvriendelijke keuzes maakt. Straatbakstenen, ofwel gebakken klinkers, zijn gemaakt van klei die wordt gebakken. Dit maakt ze keramisch, in tegenstelling tot beton- of kalkzandklinkers. Voor één vierkante meter bestrating heb je ongeveer 98 waalformaat stenen nodig.
De verschillende soorten verbanden die met Wienerberger Supraton Getrommeld Waalformaat UWF60 gelegd kunnen worden hebben 2 doelstellingen: Het realiseren van een strak straatbeeld en een duurzame, stevige bestrating.
Meest gebruikte verbanden zijn: Halfsteenverband, Keperverband, Elleboogverband en Blokverband.

| Merk | Wienerberger Bestrating |
|---|---|
| Productnaam | Wienerberger Supraton Getrommeld Waalformaat UWF60 |
| Kleur | Mix |
| Afmeting | 20x5x6 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Aantal per m² | Circa 98 stuks per m² |
| Besteleenheid | 1040 stuks/10,61 m² per pallet |
| Materiaal | Gebakken |
| Toepassing | Terras, Pad en Oprit |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
