Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger Preston Getrommeld Waalformaat UWF60 is een gebakken klinker. Deze gebakken klinker waalformaat komt uit de Natura serie van Wienerberger, die bekend staat om haar landelijke en authentieke uitstraling.
Deze Wienerberger Preston Getrommeld Waalformaat UWF60 is van zeer hoge kwaliteit en heeft een zeer onderhoudsvriendelijk karakter. Daarnaast heeft het een DUBO-keurmerk, waardoor deze baksteen tot de meest milieuvriendelijke keuze behoort.
De Wienerberger Preston Getrommeld Waalformaat UWF60 is een gebakken klinker. Deze klinkers worden in de volksmond ook wel straatbakstenen genoemd. Ze worden gemaakt van gebakken materiaal en worden toegepast in straatwerken, zoals tuinen of opritten.
Deze specifieke straatbaksteen, de Wienerberger Preston Getrommeld Waalformaat UWF60, is tijdens het productieproces getrommeld. Hierdoor geeft het uw tuin of terras een sfeervolle, klassieke uitstraling. In een m² gaan ongeveer 98 waalformaat klinkers.
Straatbakstenen kunt u in verschillende patronen neerlegen. Het patroon dat u kiest, heeft invloed op de stabiliteit van de bestrating. Daarnaast bepaalt dit het aanzicht van het straatwerk. Veel gebruikte verbanden zijn: Halfsteenverband, Keperverband, Elleboogverband en Blokverband.

| Merk | Wienerberger Bestrating |
|---|---|
| Productnaam | Wienerberger Preston Getrommeld Waalformaat UWF65 |
| Kleur | Bruin zwart bezand |
| Afmeting | 20x5x6 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Aantal per m² | Circa 98 stuks per m² (1040 stuks/10,61 m² per pallet) |
| Besteleenheid | Per laag á 0,82 m² |
| Materiaal | Gebakken |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Terras, pad |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
