Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger Oliva Wasserstrich Getrommeld Waalformaat WF80 is een gebakken klinker, ook wel straatbaksteen genoemd, uit de Classica serie. Deze kwalitatief hoge serie staat bekend om haar nostalgische en traditionele uitstraling.
Deze gebakken klinker heeft het DUBO-keurmerk, wat inhoudt dat de Wienerberger Oliva WS Getrommeld Waalformaat een milieuvriendelijke keuze is.
De Wienerberger Oliva Wasserstrich Getrommeld Waalformaat WF80 is een gebakken klinker. Deze bakstenen worden gemaakt van gebakken materiaal en worden meestal toegepast in straatwerken. In een m² gaan ongeveer 98 Waalformaat klinkers.
Deze klinker is tijdens het proces getrommeld, zoals de naam ook aangeeft. Dat zorgt er voor dat deze straatbaksteen een klassiek en sfeervol uiterlijk heeft.
Bestrating leggen kan in verschillende verbanden. Meest gebruikte verbanden zijn: Halfsteenverband, Keperverband, Elleboogverband en Blokverband.

| Merk | Wienerberger Bestrating |
|---|---|
| Productnaam | Wienerberger Oliva Wasserstrich Getrommeld Waalformaat WF80 |
| Kleur | Bruin blauw onbezand |
| Afmeting | 20x5x8 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Dikte | 8 cm |
| Aantal per m² | Circa 98 stuks per m² (880 stuks/8,98 m² per pallet |
| Besteleenheid | Per laag á 0,82 m² |
| Materiaal | Gebakken |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Terras, pad en oprit |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
