Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Wienerberger Nero Getrommeld Dikformaat DF80 is een gebakken klinker van Wienerberger, afkomstig uit de Natura serie. Deze serie is van erg hoge kwaliteit en zorgt voor een natuurlijke, authentieke sfeer in je tuin of terras.
De Wienerberger Nero Getrommeld Dikformaat heeft het DUBO-keurmerk gekregen, wat deze klinker tot een milieuvriendelijke keuze maakt.
De Wienerberger Nero Getrommeld Dikformaat DF80 is een gebakken klinker. In de volksmond worden deze klinkers ook wel straatbakstenen genoemd. Deze bakstenen worden gemaakt van gebakken materiaal en worden meestal toegepast in straatwerken. In een m² gaan ongeveer 73 Dikformaat klinkers.
Deze klinker is tijdens het productieproces, zoals de naam al zegt, getrommeld. Dat geeft deze straatbaksteen een klassiek en sfeervol uiterlijk.
Bestrating leggen kan in verschillende verbanden. De meestgebruikte verbanden zijn: Halfsteenverband, Keperverband, Elleboogverband en Blokverband.

| Merk | Wienerberger Bestrating |
|---|---|
| Productnaam | Wienerberger Nero Getrommeld Dikformaat DF80 |
| Kleur | Zwart bezand |
| Afmeting | 20x6,5x8,0 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 6,5 cm |
| Dikte | 8,0 cm |
| Aantal per m² | Circa 73 stuks per m² (660 stuks/9,04 m² per pallet) |
| Besteleenheid | Per laag á 0,82 m² |
| Materiaal | Gebakken |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Terras, pad en oprit |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
