Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Wienerberger Incana Wasserstrich Getrommeld Waalformaat WF80 is een gebakken vormbak klinker uit de Classica serie die zich onderscheidt door de hoge kwaliteit en het onderhoudsvriendelijke karakter. De stenen zijn veelzijdig doordat ze in bijna elk type tuin het juiste accent aanbrengen. Met de jaren worden de kleuren intensiever en gaat uw terras meer leven.
Een gebakken klinker, tegenwoordig straatbaksteen, is een steen van gebakken materiaal en wordt als steen toegepast in straatwerken. Het verschil met andere beton- of kalkzandklinkers is dat straatbakstenen gemaakt worden uit klei. Deze straatbakstenen worden gebakken en zijn daarmee keramische producten. Er gaan circa 98 waalformaatstenen in een m².
De verschillende soorten verbanden die met Wienerberger Incana WS Getrommeld Waalformaat UWF85 gelegd kunnen worden hebben 2 doelstellingen: Het aanzicht van het straatwerk optimaliseren én de samenhang van bestrating zo stabiel en duurzaam mogelijk maken.
Meest gebruikte verbanden zijn: Halfsteenverband, Keperverband, Elleboogverband en Blokverband.

| Merk | Wienerberger Bestrating |
|---|---|
| Productnaam | Wienerberger Incana Wasserstrich Getrommeld Waalformaat WF80 |
| Kleur | Bruin Zwart Onbezand |
| Afmeting | 20x5x8 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Dikte | 8 cm |
| Aantal per m² | Circa 98 stuks per m² (880 stuks/8,98 m² per pallet) |
| Besteleenheid | Per laag á 0,82 m² |
| Materiaal | Gebakken |
| Toepassing | Terras, Pad en Oprit |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
