Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger Globe Getrommeld Waalformaat UWF60 is een gebakken klinker die geschikt is voor diverse toepassingen. Zo kun je het gebruiken voor het realiseren van een stijlvol oprit, tuinpad of terras. De subtiele zwart/bruine kleur zorgt ervoor dat de klinkers in de achtergrond blijven, zodat andere elementen in je tuin extra tot hun recht komen. Het getrommelde oppervlak geeft de steen een natuurlijke uitstraling, waardoor deze goed in diverse tuinen past. Bovendien zorgt de strengpers voor een extra strakke look. Deze klinkers zijn van hoge kwaliteit en eenvoudig in onderhoud.
Je kunt de Wienerberger Globe Getrommeld Dikformaat UDF60 op verschillende manieren in de grond leggen:

| Merk | Wienerberger Bestrating |
|---|---|
| Productnaam | Wienerberger Globe Getrommeld Waalformaat UWF60 |
| Kleur | Bruin zwart onbezand |
| Afmeting | 20x5x6 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Gewicht | 1,25 kg per stuk |
| Aantal per m² | Circa 98 stuks per m² |
| Besteleenheid | 1040 stuks/10,61 m² per pallet |
| Materiaal | Gebakken |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Terras, Pad en Oprit |
| Vorm | Strengpers |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
