Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger Globe Getrommeld Dikformaat UDF60 is een gebakken klinker uit de Classica-serie, dat bekendstaat om zijn tijdloze uitstraling. De zwart/bruine kleur zorgt ervoor dat de klinkers subtiel op de achtergrond blijven, zodat andere tuinelementen extra opvallen. De strengpers vorm geeft de bestrating nog een extra strakke, moderne look. Deze klinker is uitgevoerd in dikformaat (ca. 98 stenen per m²), is onderhoudsvriendelijk en van hoge kwaliteit.
Je kunt de Wienerberger Globe Getrommeld Dikformaat UDF60 op verschillende manieren in de grond leggen:

| Merk | Wienerberger Bestrating |
|---|---|
| Productnaam | Wienerberger Globe Getrommeld Dikformaat UDF60 |
| Kleur | Bruin zwart onbezand |
| Afmeting | 20x6,5x6 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 6,5 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Gewicht | 1,6 kg per stuk |
| Aantal per m² | Circa 73 stuks per m² |
| Besteleenheid | 780 stuks/10,68 m² per pallet |
| Materiaal | Gebakken |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Terras, Pad en Oprit |
| Vorm | Strengpers |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
