Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
De Wienerberger Galicia Handvorm Waalformaat is een rode metselsteen met een frisse uitstraling. Deze gevelstenen zijn voorzien van grillige en generfde aanzichten, dankzij de handvorm textuur. De steen is afkomstig van Wienerberger en geeft jouw gevel een authentiek karakter. Deze metselstenen zijn voorzien van het gangbare waalformaat.
Bestel een monsterdoos
Als je niet zeker weet welke metselsteen het meest geschikt is voor jouw project, is het aanbevolen om een monsterdoos aan te schaffen. Deze doos bevat vier stenen en kost €15,-. Besluit je later om meer van dezelfde metselsteen te bestellen? Dan wordt dit bedrag van €15,- afgetrokken van het totaalbedrag van je bestelling. Dit biedt je de kans om de stenen eerst goed te bekijken voordat je een definitieve keuze maakt.
| Merk | Wienerberger |
|---|---|
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Afmeting | ± 209 x 100 x 50 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 209 mm |
| Dikte | 50 mm |
| EAN artikelnummer | 8715098043410 |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
