Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Wienerberger Gala Wasserstrich Getrommeld Waalformaat WF80 is een gebakken klinker van Wienerberger, afkomstig uit de Classica serie. Deze serie, van hoge kwaliteit, zorgt voor een rustige en klassieke sfeer in uw tuin of terras.
De Wienerberger Gala WS Getrommeld Waalformaat heeft het DUBO-keurmerk gekregen, wat deze klinker tot een milieuvriendelijke keuze maakt.
De Wienerberger Gala Wasserstrich Getrommeld Waalformaat WF80 is een gebakken klinker. In de volksmond worden deze klinkers ook wel straatbakstenen genoemd. Deze bakstenen worden gemaakt van gebakken materiaal en worden meestal toegepast in straatwerken. In een m² gaan ongeveer 98 Waalformaat klinkers.
Deze klinker is tijdens het productieproces, zoals de naam al zegt, getrommeld. Dat geeft deze straatbaksteen een klassiek en sfeervol uiterlijk.
Bestrating leggen kan in verschillende verbanden. Meest gebruikte verbanden zijn: Halfsteenverband, Keperverband, Elleboogverband en Blokverband.

| Merk | Wienerberger Bestrating |
|---|---|
| Productnaam | Wienerberger Gala Wasserstrich Getrommeld Waalformaat WF80 |
| Kleur | Paars blauw onbezand |
| Afmeting | 20x5x8 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Dikte | 8 cm |
| Aantal per m² | Circa 98 stuks per m² (804 stuks/8,20 m² per pallet) |
| Besteleenheid | Per laag á 0,82 m² |
| Materiaal | Gebakken |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Terras, pad en oprit |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
