Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Wienerberger Eros Getrommeld Waalformaat UWF60 is een gebakken klinker waalformaat uit de Vida serie van Wienerberger. Deze serie staat bekend om haar sfeervolle uitstraling en is dus echt een aanwinst voor uw tuin of terras.
Deze gebakken klinker heeft een onderhoudsvriendelijk karakter en is van zeer hoge kwaliteit.
Wienerberger Eros Getrommeld Waalformaat UWF60 is een gebakken klinker, ook wel straatbaksteen genoemd. Deze steen is gemaakt van gebakken materiaal en wordt toegepast in straatwerken. De Wienerberger Eros Waalformaat is een getrommelde klinker en heeft een klassieke uitstraling. Er gaan ca. 98 waalformaat klinkers in een m².
U kunt de Wienerberger Eros Getrommeld Waalformaat UWF60 op verrschillende manieren leggen. Het patroon dat u kiest, beénvloedt zowel het aanzicht van het straatwerk als de stabiliteit en duurzaamheid van de bestrating. Veel gebruikte verbanden zijn: Halfsteenverband, Keperverband, Elleboogverband en Blokverband.

| Merk | Wienerberger Bestrating |
|---|---|
| Productnaam | Wienerberger Eros Getrommeld Waalformaat UWF60 |
| Kleur | Inktzwart onbezand |
| Afmeting | 20x5x6 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Aantal per m² | Circa 98 stuks per m² (1040 stuks/10,61 m² per pallet) |
| Besteleenheid | Per laag á 0,82 m² |
| Materiaal | Gebakken |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Terras, pad |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
