Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Wienerberger Eros Dikformaat UDF60 is een gebakken klinker uit de zogenoemde Designa serie van Wienerberger, bekend om haar moderne uitstraling. Deze steen onderscheidt zich door de hoge kwaliteit en het onderhoudsvriendelijke karakter.
De Wienerberger Eros Dikformaat UDF60 kan het perfecte accent aanbrengen in uw tuin. Met de jaren worden de kleuren intensiever en gaat uw terras meer leven.
Wienerberger Eros Dikformaat UDF60 is een gebakken klinker, tegenwoordig ook wel straatbaksteen genoemd. Deze steen is gemaakt van gebakken materiaal en wordt toegepast in straatwerken. De straatbaksteen verschilt van andere beton- of kalkzandsteenklinkers doordat de straatbaksteen wordt gemaakt uit klei. Door het bakken zijn deze stenen keramische producten. Met het dikformaat gaan er ca. 73 stenen in een m².
De verschillende soorten verbanden die met Wienerberger Eros Dikformaat UDF60 gelegd kunnen worden hebben 2 doelstellingen: Het aanzicht van het straatwerk optimaliseren én de samenhang van bestrating zo stabiel en duurzaam mogelijk maken.
Meest gebruikte verbanden zijn: Halfsteenverband, Keperverband, Elleboogverband en Blokverband.

| Merk | Wienerberger Bestrating |
|---|---|
| Productnaam | Wienerberger Eros Dikformaat UDF60 |
| Kleur | Inktzwart onbezand |
| Afmeting | 20x6,5x6 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 6,5 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Aantal per m² | Circa 73 stuks per m² (780 stuks/10,68 m² per pallet) |
| Besteleenheid | Per laag á 0,82 m² |
| Materiaal | Gebakken |
| Toepassing | Terras, Pad en Oprit |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
