Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger Auxo Getrommeld Dikformaat UDF60 is een gebakken klinker van Wienerberger, afkomstig uit de Vida serie. Deze serie geeft uw tuin of terras een gezellige, sfeervolle en robuuste uitstraling. De kleuren van deze klinker worden met de jaren intensiever, waardoor uw terras meer gaat leven.
Wienerberger Auxo Getrommeld Dikformaat UDF60 heeft het DUBO-keurmerk, wat inhoudt dat deze klinker een milieuvriendelijke keuze is.
De Wienerberger Auxo Getrommeld Dikformaat UDF60 is een gebakken klinker, ook wel straatbaksteen genoemd. Deze klinkers worden gemaakt van gebakken materiaal en worden toegepast in straatwerken.
Zoals de naam al zegt is deze gebakken klinker getrommeld tijdens het productieproces. Hierdoor geeft het uw tuin een klassieke en sfeervolle uitstraling. In een m² gaan ongeveer 73 dikformaat klinkers.
U kunt uw gebakken klinkers op verschillende manieren leggen. De meest gebruikte verbanden zijn: Halfsteenverband, Keperverband, Elleboogverband en Blokverband.

| Merk | Wienerberger Bestrating |
|---|---|
| Productnaam | Wienerberger Auxo Getrommeld Dikformaat UDF60 |
| Kleur | Bruin rood bezand |
| Afmeting | 20x6,5x6 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 6,5 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Aantal per m² | Circa 73 stuks per m² (780 stuks/10,68 m² per pallet) |
| Besteleenheid | Per laag á 0,82 m² |
| Materiaal | Gebakken |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Terras, pad |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
