Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger Antraton Getrommeld Waalformaat UWF60 is een gebakken klinker uit de Natura-serie. Deze serie staat bekend om zijn natuurlijke, landelijke uitstraling en past hierdoor goed in diverse tuinen. De klinkers hebben een subtiele bruin/zwarte kleur die zorgt voor een balans van sfeer en rust. Doordat de stenen op de achtergrond blijven, komen andere tuinelementen, zoals planten extra goed tot hun recht. Het getrommelde en bezande oppervlak geeft de klinkers een extra natuurlijke look. Ze zijn ideaal voor het aanleggen van opritten, tuinpaden of terrassen. Daarnaast zijn de klinkers van uitstekende kwaliteit en vereisen ze weinig onderhoud.
Je kunt de Wienerberger Antraton Getrommeld Waalformaat UWF60 op verschillende manieren in de grond leggen:

| Merk | Wienerberger Bestrating |
|---|---|
| Productnaam | Wienerberger Antraton Getrommeld Waalformaat UWF60 |
| Kleur | Bruin zwart bezand |
| Afmeting | 20x5x6 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Gewicht | 1,2 kg per stuk |
| Aantal per m² | Circa 98 stuks per m² |
| Besteleenheid | 1040 stuks/10,61 m² per pallet |
| Materiaal | Gebakken |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Terras, Pad en Oprit |
| Vorm | Vormbak |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
