Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger Antraton Getrommeld Dikformaat UDF60 is een gebakken klinker uit de Natura-serie, die zich perfect leent voor diverse tuinen. De klinkers hebben een subtiele bruin/zwarte kleur, die zorgt voor een rustige en sfeervolle uitstraling. Doordat de stenen subtiel op de achtergrond blijven, komen andere tuinelementen extra goed tot hun recht. Het getrommelde oppervlak en de bezanding geven de stenen een extra natuurlijke uitstraling. Deze klinkers zijn van hoge kwaliteit en eenvoudig in onderhoud, waardoor ze een zeer geschikte keuze zijn voor het oprit, tuinpad of terras.
Je kunt de Wienerberger Antraton Getrommeld Dikformaat UDF60 op verschillende manieren in de grond leggen:

| Merk | Wienerberger Bestrating |
|---|---|
| Productnaam | Wienerberger Antraton Getrommeld Dikformaat UDF60 |
| Kleur | Bruin zwart bezand |
| Afmeting | 20x6,5x6 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 6,5 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Gewicht | 1,7 kg per stuk |
| Aantal per m² | Circa 73 stuks per m² |
| Besteleenheid | 780 stuks/10,68 m² per pallet |
| Materiaal | Gebakken |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Terras, Pad en Oprit |
| Vorm | Vormbak |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
