
WEO Aluminium F-profiel 34x45 mm
Productinformatie
Plus- en minpunten
- Zorgt voor een goede bescherming en afwerking van de WEO Essential gevelbekleding
- Het aluminium is slijtvast en onderhoudsarm
- Het kan eenvoudig worden gemonteerd
- Dit f-profiel is alleen geschikt voor WEO Essential gevelbekleding
Omschrijving
Het WEO Aluminium F-profiel 34x45 mm is geschikt voor het netjes afwerken en beschermen van de hoeken van de WEO Essential gevelbekleding. Het profiel wordt geplaatst aan de uiteinden van de composiet panelen en zorgt voor een strakke afwerking zonder zichtbare bevestigingen. Dankzij het aluminium materiaal en de speciale coating is het profiel goed bestand tegen vocht, UV-straling en wisselende temperaturen. Voor een stevige montage bevestig je het profiel met de WEO RVS schroef.
Kenmerken van het WEO Aluminium F-profiel 34x45 mm
- Dit f-profiel is gemaakt van aluminium;
- Het materiaal is onderhoudsarm;
- Het f-profiel heeft een afmeting van 34x45x3000 mm;
- Je monteert dit f-profiel eenvoudig met de WEO RVS schroef.
Specificaties
| Merk | Fiberdeck |
|---|---|
| Type | F-profiel |
| Afmeting | 34x45x3000 mm |
| Lengte | 3000 mm |
| Breedte | 34 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Gewicht | 1,35 kg per f-profiel |
| Materiaal | Aluminium |
| Toepassing | Geschikt voor het beschermen van de hoeken van WEO 35 en WEO 60 gevelbekleding |
- Boven € 2.000,- (incl. btw) gratis verzending!
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg


