Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Vuren Geïmpregneerd Geschaafd SLS 38x140 is een houtsoort van hoge kwaliteit, perfect voor diverse buitentoepassingen. SLS staat voor Scandanavian Lumber Standard. Dit hout is gemaakt van vurenhout, een bekende keuze vanwege de duurzame eigenschappen, bewerkbaarheid en natuurlijke uitstraling. Dankzij de impregnatiebehandeling biedt dit hout een hoge weerstand tegen vocht en schimmel, waardoor het lang meegaat. Dit maakt het ideaal voor constructieprojecten zoals schuttingen, pergola’s, tuinhekken, tuinmeubilair en vlonders. Binnen is het ook geschikt voor houtskeletbouw, stijl- en regelwerk, voorzetwanden en licht constructief timmerwerk.
Met zijn geschaafde afwerking heeft het hout een glad oppervlak. Dit zorgt voor een strakke, professionele look. Daarnaast zorgt het geschaafde oppervlak ervoor dat de vuren regel ook uiterst geschikt is voor toepassingen in zichtwerk.
| Merk | Geen Merk |
|---|---|
| Kwaliteit | Vuren C-kwaliteit |
| Sterkteklasse | C18 |
| Afwerking | Geïmpregneerd, 4-zijden geschaafd met afgeronde hoeken |
| Netto Kopmaat | 38x140 mm |
| Dikte | 38 mm |
| Breedte | 140 mm |
| Materiaal | Vurenhout |
| Toepassing | Te gebruiken voor stijl- en regelwerk, staanders, voorzetwanden, houtskeletbouw en buitenconstructies, zoals tuinhuisjes, pergola's, schuttingen en tuinhekken |
Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
De sterkteklasse van hout is van belang bij constructieprojecten. Maar wat zegt de sterkteklasse over het hout? Lees het hier!
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse binnen- en buitenprojecten. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse toepassingsgebieden. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
