Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Vuren Geïmpregneerd Geschaafd 75x75 hebben een nettomaat van 70x70, omdat het schaven de balk iets kleiner heeft gemaakt. Dit zorgt echter wel voor een glad en splintervrij oppervlak hebben en een nauwkeurige afmeting. De balken hebben ook een speciale impregneerbehandeling ondergaan, waardoor ze geschikt zijn voor gebruik buitenshuis. Deze behandeling beschermt het hout tegen vocht en voorkomt houtrot, waardoor deze geïmpregneerde balken ideaal zijn voor tuinprojecten zoals schuttingen, terrasplanken en tuinhuizen.
| Merk | Geen Merk |
|---|---|
| Kwaliteit | Vuren C-kwaliteit |
| Afwerking | Geïmpregneerd, Geschaafd |
| Bruto Kopmaat | 75x75 mm |
| Netto Kopmaat | 70x70 mm |
| Dikte | 75 mm |
| Breedte | 75 mm |
| Materiaal | Vurenhout |
| Toepassing | Te gebruiken als regelwerk voor gevelbekleding en voor de constructie van tuinhuizen, pergola's en carports |
Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
De sterkteklasse van hout is van belang bij constructieprojecten. Maar wat zegt de sterkteklasse over het hout? Lees het hier!
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse binnen- en buitenprojecten. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse toepassingsgebieden. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
