Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Vuren D Geschaafd 63x160 (58x155) balken zijn ook wel bekend als baddingen. Baddingen worden meestal ingezet voor tijdelijke constructieve toepassingen. Ze dienen bijvoorbeeld als slof of klos bij het stempelen van een draagmuur. Daarnaast worden ze vooral veel toegepast in betonbekistingen. De vers gezaagde balk is ongedroogd, geschaafd, eenvoudig bewerkbaar en niet geschikt voor constructief werk. Bovendien hebben de balken een netto kopmaat van 58x155.
| Merk | Geen Merk |
|---|---|
| Kwaliteit | Vuren D-kwaliteit |
| Keurmerk | 70% PEFC |
| Afwerking | Geschaafd |
| Bruto Kopmaat | 63x160 mm |
| Netto Kopmaat | 58x155 mm |
| Dikte | 63 mm |
| Breedte | 160 mm |
| Materiaal | Vurenhout |
| Toepassing | Te gebruiken als bekisting in betonbouw, voor de randafwerking van funderingen en als steunbalk in diverse constructies |
Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
De sterkteklasse van hout is van belang bij constructieprojecten. Maar wat zegt de sterkteklasse over het hout? Lees het hier!
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse binnen- en buitenprojecten. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse toepassingsgebieden. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Vurenhout is de meest gebruikte houtsoort in Nederland. Maar wat van houtsoort is het nu precies? Dat lees je hier!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!