Lees onze tips en adviezen en monteer met behulp van ons stappenplan VinyPlus gevelbekleding.
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Het VinyPlus Ventilatieprofiel Zwart - Rol van 500 cm zorgt voor een ventilatieruimte van 30, 50 of 60 mm tussen de VinyPlus gevelbekleding en de achterconstructie. Dit profiel zorgt voor een correcte ventilatie, waarbij lucht aan de onderzijde ontsnapt en eventuele vervorming of verkleuring kan worden voorkomen. Bovendien voorkomt het dat bladeren en ongedierte achter de gevel komen. Het profiel is eenvoudig te bevestigen door het in te haken, vast te schroeven of te lijmen met kit. De rol is 500 cm lang en kan gemakkelijk op maat worden gesneden.
| Merk | VinyPlus |
|---|---|
| Type | Ventilatieprofiel |
| Kleur | Zwart |
| Bestelnummer | 0422-0427-0428 |
| Lengte | 5000 mm |
| Breedte | 30-60 mm |
| Dikte | 1 mm |
| Materiaal | Kunststof |
Lees onze tips en adviezen en monteer met behulp van ons stappenplan VinyPlus gevelbekleding.
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
