Een oud VELUX dakraam vervangen? Bekijk hier welk nieuw model VELUX raam perfect de oude vervangt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Het VELUX Tuimelvenster Solar GGL PK06 - 94x118 cm is een uitstekend keuze voor zowel renovaties als nieuwbouwprojecten. Het dakraam werkt op zonne-energie dankzij een ingebouwd zonnepaneel, en door middel van een eigen accu heb je geen bedrading. Dit dakraam is uitgerust met geïntegreerde regensensorenen en beschikt daarnaast over een wandbediening. De regensensor zorgt ervoor dat het dakraam automatisch sluit wanneer het regent. Let wel op: het gootstuk moet apart worden geselecteerd om het product te kopen. Renovatiegootstukken zijn alleen geschikt voor het vervangen van VELUX tuimelvensters die vóór april 2001 zijn geplaatst. Voor een waterdichte aansluiting wordt het gebruik van een waterkerend manchet aangeraden.

| Merk | VELUX |
|---|---|
| Type | GGL PK06 |
| Afmeting | 94x118 cm |
| Hoogte | 118 cm |
| Breedte | 94 cm |
| Toepassing | Dakraam |
| Afwerking | Wit afgelakt |
| Kenmerken | Geïntegreerde Regensensoren |
Een oud VELUX dakraam vervangen? Bekijk hier welk nieuw model VELUX raam perfect de oude vervangt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
