Een oud VELUX dakraam vervangen? Bekijk hier welk nieuw model VELUX raam perfect de oude vervangt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Het VELUX Tuimelvenster Solar GGU PK06 - 94x118 cm is een uitstekende keuze voor zowel renovatie- als nieuwbouwprojecten. Dit dakraam biedt natuurlijk lichtinval, maar zorgt ook voor optimale ventilatie in de ruimte. Het kunststof materiaal maakt het bijzonder geschikt voor vochtige omgevingen, zoals badkamers. Het solar model is volledig draadloos en laadt zijn accu op met daglicht, zelfs bij bewolkt weer of in de winter. Dankzij de geïntegreerde regensensor sluit het VELUX tuimelvenster automatisch bij neerslag. Het raam kan elektrisch worden bediend met de meegeleverde wandschakelaar, wat het gebruik eenvoudiger maakt. Let op: het gootstuk moet apart worden besteld. het renovatiegootstuk past enkel bij ramen van VELUX die gemonteerd zijn voor april 2001. Voor een waterdichte afwerking wordt het gebruik van een waterkerend manchet aanbevolen.

| Merk | VELUX |
|---|---|
| Type | GGU PK06 |
| Afmeting | 94x118 cm |
| Hoogte | 118 cm |
| Breedte | 94 cm |
| Toepassing | Dakraam |
| Afwerking | Wit kunststof |
| Materiaal | Kunststof |
| Kenmerken | Elektrisch bedienbaar, geïntegreerde regensensor |
Een oud VELUX dakraam vervangen? Bekijk hier welk nieuw model VELUX raam perfect de oude vervangt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
