Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Tumbelton Extra 15x30x6 cm is een prachtige aanvulling voor iedere tuin of terras. De betonnen bestrating is getrommeld, waardoor de randen robuust zijn afgewerkt. Ook zijn ze plat geproduceerd, hierdoor zijn ze maatvast. De stijl van de trommelstenen is authentiek en ze lijken verouderd, dit past goed bij een romantische of klassieke tuin.
| Merk | Redsun |
|---|---|
| Productnaam | Tumbelton Extra 15x30x6 cm |
| Afmeting | 15x30x6 cm |
| Lengte | 15 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Gewicht | 129 kg per m² |
| Besteleenheid | 0.9 m² |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Terras, tuinpad, oprit |
| Kenmerken | Met facet (randje) |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
