Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Traptrede Comfort 120x40x15 cm is een traptrede van Marlux, gemaakt van massief beton. Deze traptrede heeft een hoogte van 15 centimeter, een diepte van 40 centimeter en een lengte van 120 centimeter. Met een dubbele beschermende laag is deze traptrede zeer duurzaam. De Comfort traptreden krijgen een aparte nabewerking, waardoor ze streelzacht aanvoelen en daarboven op nog een dubbele protectielaag. Daarnaast past de betonnen uitstraling van de trap perfect in elke tuin. Hiermee creëer je verhogingen in je tuin op een estetische en functionele manier. Uitstekend te combineren met 60x60 tegels.
| Merk | Marlux |
|---|---|
| Productnaam | Traptrede Comfort 120x40x15 cm |
| Afmeting | 120x40x15 cm |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 15 cm |
| Besteleenheid | Per stuk |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Dubbele beschermlaag |
| Toepassing | Traptrede |
| Kenmerken | Vorstbestendig, antislip, kleurvast en onderhoudsvriendelijk |
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Wat zijn oerplekken, hoe ontstaat het en wat kun je doen tegen deze roestkleurige plekken? Lees het hier!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
