Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Stonehedge 20x5x6,4 cm staat bekend om zijn rustieke uitstraling en is uiterst geschikt voor een terras, oprit of looppad in de tuin. Deze Marlux klinker wordt plat geproduceerd, waardoor deze bestrating maatvast is. Daarnaast zijn deze stenen voorzien zijn van een beschermende coating, waardoor ze optimaal beschermd zijn tegen vet en vuil. De beschermlaag zorgt tevens voor een minimale vochtopname. Hierdoor zijn de klinkers gemakkelijk te onderhouden.
| Merk | Marlux |
|---|---|
| Productnaam | Stonehedge |
| Afmeting | 20x5x6,4 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Dikte | 6,4 cm |
| Materiaal | Beton |
| Toepassing | Terras en oprit |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, voetcomfort, vorstbestendig, mos- en algenwerend, vuilwerend |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
